Najstniki
ŽiuuJoo.!!
Na forumu o najstnikih!!
Tukaj se pogovarjamo o prijateljih, ljubezni, modi in lepoti , športu in še o marsičem drugem.!!
Rešujemo tudi težave, ankete imamo tekmovanja...
Zato se nam le pridružii!


Join the forum, it's quick and easy

Najstniki
ŽiuuJoo.!!
Na forumu o najstnikih!!
Tukaj se pogovarjamo o prijateljih, ljubezni, modi in lepoti , športu in še o marsičem drugem.!!
Rešujemo tudi težave, ankete imamo tekmovanja...
Zato se nam le pridružii!
Najstniki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem!

2 posters

Go down

Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem! Empty Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem!

Objavlja by Gost Ned 07 Jun 2009, 16:18

Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem!


V vsaki zvezi pride na vrsto pogovor o preteklih razmerjih, saj smo vsi prepričani, da je dobro vedeti, kako se je naš partner obnašal nekoč. Toda fantje priznavajo, da jih določene zadeve o bivših fantih definitivno ne zanimajo in je bolje, če ostanejo skrite. Njihov ego je namreč lahko hitro prizadet, zato moramo biti dekleta previdna, ko govorimo o biših. Zaupamo ti, katere informacije tvoj novi fant ne želi izvedeti o bivšem in kako lahko vse skupaj poveš na njemu prijazen način.

1. Nikoli ne reci: »Vsi so ga imeli radi.«
Vsak fant je rad prepričan, da je tvoj najboljši partner izmed vseh do sedaj in da ga imajo tudi tvoji najbližji najraje. Ko izve, da so bili tvoji domači in prijatelji najbolj navdušeni nad bivšim, izgubi samozavest. Zanj je dovolj težko, da pozna tvoja pričakovanja, medtem ko je tekmovanje z bivšim pretežka naloga.
Kako olepšati to izjavo: »Vsi so ga imeli radi, a kaj ko niso poznali prave osebe.«
Na ta način mu bo malo lažje, ko se boste zbrali na kupu s tvojimi najbližjimi. Konec koncev je zanj najpomembnejše če ve, da je tvoj najljubši fant, ne glede na to, kaj si o njem mislijo ostali. Le na ta način se bo pripravljen soočiti s tvojo družino in prijatelji in pri tem ohranil samozavest.

2. Nikoli ne reci: »Zlomil mi je srce.«
Zveze se pač včasih zaključijo in večinoma gre za žalosten konec. In četudi sama s to izjavo želiš povedati, da si ne želiš biti še enkrat z njim, v očeh povprečnega fanta vse skupaj izpade malo drugače. Prepričan je, da imaš v sebi skrito željo, da se pridobiš bivšega nazaj, saj še vedno hrepeniš po njem. Tvoj novi fant nikakor ne želi vedeti, da misliš na bivšega na kakršen koli način.
Kako olepšati to izjavo: »Vsi smo včasih prizadeti.«
Četudi te je bivši globoko prizadel, ne obrni vsega skupaj tako, kot da še vedno prebolevaš. Trenutno si s super fantom in to je vse, kar je pomembno. Tudi on je bil morda prizadet, toda ali te zanima, kako si še vedno ni opomogel? Pusti preteklost tam, kamor sodi – v preteklosti.

3. Nikoli ne reci: »Super mu gre.«
Določeni pari ostanejo v stiku tudi po tem, ko so zaključili zvezo in s tem ni nič narobe, če je vse skupaj na platonski ravni. Bivši in trenutni fant se morda nikoli ne bosta srečala, zato tvojega novega partnerja prav nič ne zanima, kaj počne. Njegovo vprašanje »Ali si kaj govorila z bivšim v zadnjem času?«, je namenjeno temu, da izve, koliko sta dejansko v stiku.
Kako olepšati to izjavo: »Nisem ga slišala že nekaj časa, a prepričana sem, da je dobro.«
Tudi če se slišiš z njim enkrat na teden, je boljše, da tega ne poveš trenutni ljubezni in naj misli, da pravzaprav ne veš, kaj se dogaja z njim. Morda se tudi on sliši z bivšimi in ve, da jim gre super, kar tebe niti malo ne zanima. Če mu boš preveč omenjala bivšega, bo vse skupaj pripeljalo le do nepotrebnih prepirov in morda do razhoda.

4. Nikoli ne reci: »On me je nekoč pripeljal na to mesto.«
Oba sta bila pred tem zaljubljena v druge osebe in morda odšla na določene kraje. A ko s tvojo novo ljubeznijo doživiš nekaj, kar se ti je že zgodilo, ni treba, da to ve. Naj izgleda, kot da si z njim prvič na določenem kraju. Vsaka izkušnja je nova v okviru določene zveze in naj bo videti, da jo prvič deliš z njim.
Kako olepšati to izjavo: »Tukaj sem bila že prej, a se ne spomnim kdaj in s kom.«
Če ne boš iskrena, to še ne pomeni, da lažeš. V primeru, da te vpraša, ali si že bila na tem kraju oziroma ali si že jedla v določeni restavraciji, pač reci ja, a si pozabila, s kom je to bilo. Le takrat, ko te ne bo nehal gnjaviti z vprašanji, mu povej, da je bilo morda z bivšim, sicer pa to zadrži zase. Zgodi se lahko, da te potem ne bo več hotel odpeljati na določeno mesto, a kaj potem, saj si tako ali tako to že videla.

5. Nikoli ne reci: »To mi je kupil on.«
Fantje radi dajejo komplimente, ne glede na to ali gre za uhane, določeno jopico ali kaj drugega. Če mu boš povedala, da si prav to zadevo dobila od bivšega, bo najprej pomislil na to, da vsakič, ko nosiš njegovo darilo, pomisliš nanj. Vsak fant želi živeti v prepričanju, da njegovo dekle nikoli, zares nikoli ne pomisli na bivšega. Še posebej ne takrat, ko stoji napol gola pred ogledalom in se ureja.
Kako olepšati to izjavo: »To stvar imam že mnogo let.«
Nimaš pojma, kje si dobila stvar, ki jo je pohvalil, saj jo imaš že celo večnost. Pretvarjaj se, da je le del tvoje garderobe in te ne spominja na življenje z nekom drugim. Povej mu, da si pravzaprav razmišljala, da kupiš nekaj novega in kdo ve, morda dobiš to darilo prav od njega.

6. Nikoli ne reci: »Z bivšim sva načrtovala…«
Vsi pari imajo določene načrte, ko so seveda srečno zaljubljeni, a ko se zveza konča, se s tem končajo tudi pretekle sanje. Naj tvoji načrti z bivšim fantom ne postanejo prihodnost s trenutnim srčnim izbrancem.
Kako olepšati to izjavo: »Ali veš, kaj si od nekdaj želim?«
Naj bodo pretekli načrti sedaj nekaj, kar si oba želita in jih nikar ne poveži z bivšim. To je popolnoma nova zveza, z novimi cilji in željami. Seveda lahko preneseš določene pretekle ideje v novo razmerje, toda ne omenjaj, da je to nekaj, kar si načrtovala z bivšim, a nista imela priložnosti.

7. Nikoli ne reci: »Bil je zabaven.«
Fantje radi nasmejijo dekleta, še posebej zato, ker vsako dekle išče nekoga, ki ima smisel za humor. Ker pač niso vsi zabavni, znajo takšne izjave zaboleti. Četudi je bivši nasmejal tvojo družino do solz, trenutnega izbranca to ne zanima.
Kako olepšati izjavo: »Ti si najbolj zabaven fant, kar sem jih kdaj spoznala.«
Ponavljaj to izjavo v svoji glavi, dokler se ti ne usidra globoko v možgane in boš resnično verjela v to, kar govoriš. Resda je to laž, a tudi ti nisi vedno najlepše oblečena, najboljša kuharica, najbolj domiselna in tako dalje, pa ti vseeno to pove. Zapomni si, da majhna laž še nikoli ni škodovala zvezi.


vir: smrklja.si
Anonymous
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem! Empty Re: Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem!

Objavlja by Gost Pon 08 Jun 2009, 19:09

haah. ia tega se ie pa verejetno treba držat. :P
Anonymous
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem! Empty Re: Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem!

Objavlja by *In Love =3 Pon 08 Feb 2010, 15:34

Jz nasplošn mislm da noben ne bi maru da bi mu o svojem biušem razlagala. Že zto k je biu prej z mano kt je pa recimo ta k bi biu zdej z mano =P (sj vem zakomplicerala sm uso stvar.) Tko da pr men o biušem čiz use odpade (:
*In Love =3
*In Love =3
Maturant
Maturant

Female Število prispevkov : 800
Se PrIdRuŽiL : 08/02/2010

Nazaj na vrh Go down

Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem! Empty Re: Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem!

Objavlja by Snowflake.* Čet 12 Avg 2010, 12:52

Men se pa ne zdi nč narobe, če poveš človeku kaj je blo pa use.
Če se recimo sedanji tip želi pogovarjat o tem, potem mu lahko poveš. Zakaj ne?
Jaz vedno povem zakaj se je recimo končala kakšna zveza. In s tem ko recimo rečem, da mi je zlomil srce in povem na kakšen način, dam novemu fantu jasno vedeti kaj sovražim, kaj je tista stvar zarad katere me lahko izgubi. Tudi ve v kakšnih stikih sva, kako se pogovarjava. Recimo mnogi fantje niso imel nič proti če sm šla ven z bivšimi. Zakaj ne? Tisti fant je moj bivši, očitno je že razlog da je tako in jaz zatrdno vem da se ne bo več stara zgodba ponovila. Ne grem z vsemi bivšimi vn, ampak z nekaterimi smo prijatli še vedno.
Glede krajev in daril... jst nočm da me sedanji fant odpelje na isto skrivno meto kot bivši. Še posebi če je blo to nedavno nazaj in nisem še čisto prebolela ali pa se še vedno usega spominjam. Enostavno hočem začet s vsakim na novo, brez ovir in skrivnosti
Snowflake.*
Snowflake.*
♫ Very Cool Teen
♫ Very Cool Teen

Female Število prispevkov : 124
Se PrIdRuŽiL : 31/01/2010

Nazaj na vrh Go down

Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem! Empty Re: Vse, kar noče vedeti o tvojem bivšem!

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu