Najstniki
ŽiuuJoo.!!
Na forumu o najstnikih!!
Tukaj se pogovarjamo o prijateljih, ljubezni, modi in lepoti , športu in še o marsičem drugem.!!
Rešujemo tudi težave, ankete imamo tekmovanja...
Zato se nam le pridružii!


Join the forum, it's quick and easy

Najstniki
ŽiuuJoo.!!
Na forumu o najstnikih!!
Tukaj se pogovarjamo o prijateljih, ljubezni, modi in lepoti , športu in še o marsičem drugem.!!
Rešujemo tudi težave, ankete imamo tekmovanja...
Zato se nam le pridružii!
Najstniki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi, Liam in Miley: Zmenek v troje

2 posters

Go down

Demi, Liam in Miley: Zmenek v troje Empty Demi, Liam in Miley: Zmenek v troje

Objavlja by Gaia. Sob 06 Feb 2010, 11:45

Miley Cyrus in Demi Lovato sta v torek zvečer skupaj zapustili restavracijo Jerry’s Deli v Studio Cityu v Kaliforniji, za petami pa jima je sledil lepotec Liam Hemsworth.


17-letni zvezdnici bosta v tem letu izdali kar nekaj novih pesmi. Medtem ko se bo slaven parček ukvarjal s promocijo njunega filma ‘The Last Song’, bo Demi poskrbela za nekaj presenečenj.

Povedala je: »Z delom za danes sem končala in se vračam domov. Ampak si želim delati kar naprej, zato bom tudi doma zavihala rokave. Tako sem razburjena, kaj vse se bo to leto zgodilo! ‘CR2′, druga sezona ‘Sonnyja’ in nova plošča… Še več presenečenj? Kdo ve, kaj se bo v tem letu še zgodilo. Mislim, da je veliko odvisno od mene. Super.«

LINK: http://tocnoto.si/teens/2010/demi-liam-in-miley-zmenek-v-troje/
Gaia.
Gaia.
$ Paparaci
$ Paparaci

Female Gemini Tiger
Število prispevkov : 98
Se PrIdRuŽiL : 19/12/2009
KoK Si StR : 25

http://www.art-miley.slovenianfrum.com

Nazaj na vrh Go down

Demi, Liam in Miley: Zmenek v troje Empty Re: Demi, Liam in Miley: Zmenek v troje

Objavlja by Zvončica* Tor 09 Feb 2010, 18:27

Interesing .. funny .. joke ...

em zanimiu hh
Zvončica*
Zvončica*
Maturant
Maturant

Female Število prispevkov : 930
Se PrIdRuŽiL : 09/07/2009

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu