Najstniki
ŽiuuJoo.!!
Na forumu o najstnikih!!
Tukaj se pogovarjamo o prijateljih, ljubezni, modi in lepoti , športu in še o marsičem drugem.!!
Rešujemo tudi težave, ankete imamo tekmovanja...
Zato se nam le pridružii!


Join the forum, it's quick and easy

Najstniki
ŽiuuJoo.!!
Na forumu o najstnikih!!
Tukaj se pogovarjamo o prijateljih, ljubezni, modi in lepoti , športu in še o marsičem drugem.!!
Rešujemo tudi težave, ankete imamo tekmovanja...
Zato se nam le pridružii!
Najstniki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus: Jemljite me resno!

Go down

Miley Cyrus: Jemljite me resno! Empty Miley Cyrus: Jemljite me resno!

Objavlja by Gost Čet 29 Apr 2010, 06:19

Miley Cyrus: Jemljite me resno!

Miley Cyrus niti najmanj ni po godu, da se odrasli z njo pogovarjajo kot z otrokom. Prepričana je namreč, da je v življenju dosegla že veliko in da si tega ne zasluži.

Najstniška zvezdnica Miley Cyrus ima dovolj tega, da se vsi z njo pogovarjajo, kot bi bila otrok. Prepričana je, da je dovolj stara, da lahko odrasli spremenijo način komuniciranja z njo, in želi, da jo jemljejo smrtno resno.

"Komaj čakam, da bom dopolnila 18 let. Kupila sem si hišo in komaj čakam, da se bom vselila vanjo," je povedala 17-letnica. "Sicer sem že zdaj precej samostojna, saj veliko potujem. Ampak mislim, da me bodo ljudje po moji polnoletnosti jemali bolj resno."

"Glede na to, da sem stara komaj 17 let, mislim, da sem dosegla ogromno. Veliko več kot kateri koli izmed odraslih. Ampak opazila sem, da me ljudje sploh ne jemljejo resno. Zanje sem še vedno otrok. Upam, da se bo to kmalu spremenilo," je neučakana.

Miley menda namerava javnost kmalu presenetiti s svojo novo podobo – bolj odraslo in bolj seksi. Kaj točno namerava to storiti, še ni izdala.

Prikupna zvezdnica je nedavno snemala film s svojim partnerjem Liamom Hemsworthom. Priznala je, da je bilo snemanje ljubezenskih prizorov precej zahtevno. Predvsem zato, ker sta z Liamom par tudi v zasebnem življenju.

"Najbolj zabavno je, da se je med snemanjem filma vse odvijalo v obratno smer kot v resničnem življenju. Še preden sva se z Liamom dobro spoznala v zasebnem življenju, sva se v filmu že poljubljala. In še preden sva si ljubezen izpovedala v resničnem življenju, sva to že storila med snemanjem."

"To je nekoliko čudaško. Veliko reči, ki sem mu jih povedala med igranjem, sem mu jih želela povedati tudi zasebno. A jih nisem. Hecno je, kako se vse obrne. Mislim, da je v vsakem stavku, ki sva si ga izrekla v filmu, vsaj nekaj resnice," je povedala Miley.
Anonymous
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu