Najstniki
ŽiuuJoo.!!
Na forumu o najstnikih!!
Tukaj se pogovarjamo o prijateljih, ljubezni, modi in lepoti , športu in še o marsičem drugem.!!
Rešujemo tudi težave, ankete imamo tekmovanja...
Zato se nam le pridružii!


Join the forum, it's quick and easy

Najstniki
ŽiuuJoo.!!
Na forumu o najstnikih!!
Tukaj se pogovarjamo o prijateljih, ljubezni, modi in lepoti , športu in še o marsičem drugem.!!
Rešujemo tudi težave, ankete imamo tekmovanja...
Zato se nam le pridružii!
Najstniki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preden začneš z resno zvezo.

3 posters

Go down

Preden začneš z resno zvezo. Empty Preden začneš z resno zvezo.

Objavlja by tejch** Sob 27 Jun 2009, 13:18

Preden začneš z njim resno zvezo...

V trebuhu začutiš metuljčke, ko ga vidiš, vsakič ko te pokliče, se ti nariše nasmeh na obraz in tvoje srce začne hitreje biti, ko pomisliš nanj. Se ti zdi, da sta si zaradi naštetega usojena? Mogoče ja, mogoče ne, tega nihče ne ve. In ker si zaradi zaljubljenosti popolnoma v rožicah, ne pomisliš na to, ali ima fant vse lastnosti, ki jih potrebuje za resno zvezo. Kemija med dvema oseba je pogosto razlog, da se ne vprašamo, ali je res vse tako lepo in prav. Ni vse v kemiji in zaljubljenosti, temveč so pomembni tudi drugi faktorji. Preden začneš z njim resno zvezo, preveri, ali ustreza naštetim pogojem.

Preden začneš z resno zvezo. 30215-5812


Ve, kaj hoče

Vsak fant, ki si želi resne zveze, mora biti sposoben opredeliti cilje oziroma želje, kaj si želi od zveze. Ne sme se strinjati z vsem,
kar si želiš ti, kajti to je znak, da je nedorasel in v bistvu še ne ve, kaj bi rad. Če ne ve, kaj si želi postati, potem ni dovolj razvit
za resno zvezo. Četudi se ti zdaj to ne zdi problem in meniš, da ima še čas, da se odloči o svoji prihodnosti, vseeno premisli. Kaj pa če se zgodi, da se sama ne boš videla v njegovih željah in ambicijah, ko se bo zjasnil glede vsega?

Je optimist

Dokazano je, da so optimistični fantje dosti bolj prijetni v zvezi kot negativisti. S pozitivnim pogledom na svet prinaša v zvezo smeh, veselje in tako ustvarja vajino zvezo še močnejšo. Ne le, da ti bo tak fant pomagal gledati na svetle točke v življenju, temveč bo njegov odnos toliko bolj umirjen in ne bo se prepiral zaradi majhnih, nepomembnih stvari. In še ena pomembna stvar pri vsem tem je, da te bo tak fant znal nasmejati tudi takrat, ko boš slabe volje.

Zate se je pripravljen spremeniti

Je že res, da ti nikoli ne bo uspelo spremeniti fanta, je pa tudi res, da se nekateri želijo spremeniti zato, da bi obdržali dekle. Če te
motijo nekatere majhne reči, te mora biti pripravljen poslušati in nato ukrepati tako, da bosta zadovoljna oba. Zapomni si, da je na začetku vsak fant pripravljen narediti stvari brez tvoje pomoči, ker je tako zelo pod vplivom zaljubljenosti, a zadeve se kasneje spremenijo. Preveri torej, ali ima tvoja nova simpatija željo po sodelovanju in sprejemanju tvojih pripomb.

Še vedno je malo skrivnosten

Začetki vsake zveze so najlepši, saj si takrat najbolj zaljubljena. Ko pa zveza napreduje, se začno stvari vedno bolj zapletati in vse se zdi vedno bolj težko. Skrivnostnost je ena izmed tistih stvari, ki ohranjajo zvezo zanimivo tudi čez čas. Če ti je fant pripravljen zaupati vsako podrobnost svojega življenja že takoj na začetku, verjemi, da to ne bo dolgo trajalo. Razkrivanje vseh intimnih in drugih krivnosti je največji razlog za razhod. S tem, ko pred tabo še vedno skriva določene stvari, te bolj privlači, kot pa takrat, ko veš o njem vse. Slednje povzroči, da ga začneš vedno bolj dojemati kot prijatelja in ne več partnerja. Se ti zdi, da zna ostati skrivnosten?

Vir: Smrklja.si
tejch**
tejch**
Cmera
Cmera

Število prispevkov : 455
Se PrIdRuŽiL : 21/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Preden začneš z resno zvezo. Empty Re: Preden začneš z resno zvezo.

Objavlja by *In Love =3 Pon 08 Feb 2010, 15:41

Hja, res. Ubistvu čer bo fant te zdej prsilu na nek način pač, da če ne boš šla z njim vpostlo te bo pustu, raj ne it. Sj lahk je govort, kaj pa narest? Jz upam da se mi to ne bo zgodil, čeprou nikol nweš.
*In Love =3
*In Love =3
Maturant
Maturant

Female Število prispevkov : 800
Se PrIdRuŽiL : 08/02/2010

Nazaj na vrh Go down

Preden začneš z resno zvezo. Empty Re: Preden začneš z resno zvezo.

Objavlja by Snowflake.* Čet 12 Avg 2010, 12:59

VE KAJ HOČE!
men je pomembno, da ve kaj čuti do mene, kaj bi si želel za naju. Ni mi pomembno ali ima natančne plane za svojo prihodnosti, ker tudi jaz jih nimam.


JE OPTIMIST.
Men to ni pomembno. Glavno je, da zna prenesti šalo na svoj račun da ima smisel za humor, da me zna potolažit. Hkrati pa me tud spravit na realna tla in obenem mi mora dat upanje za naprej. Optimisti tega ne znajo, ne znajo povedati grobo resnico človeku v obraz. Naj bo realist!

ZATE SE JE PRIPRAVLJEN SPREMENITI
Od nikogar ne zahteva, da se spremeni. Glavno je da se zna prilagodit, nikakor pa ne spremenit. Ok, sej vedno nas moti kakšna malenkost na komu, lahko tudi kaj bolj težjega. Ampak če jaz zahtevam to od njega, potem bo tudi on zahteval da se spremenim. Lahko se mu do določene stopnje prilagodim, nikakor pa ne bom za nekoga spreminjala sebe.

SKRIVNOSTEN.
do neke mere seveda. Ampak takoj ko se men zdi da je teh skrivnosti preveč, začnem dvomit o njegovi zvestobi, ljubezni. Kar pa slej kot prej uniči zvezo. Tiste pomembne in take splošne stvari morajo biti že na začetku jasne, tiste male in bolj nepomembne pa se morajo skozi zvezo odkrivati.
Snowflake.*
Snowflake.*
♫ Very Cool Teen
♫ Very Cool Teen

Female Število prispevkov : 124
Se PrIdRuŽiL : 31/01/2010

Nazaj na vrh Go down

Preden začneš z resno zvezo. Empty Re: Preden začneš z resno zvezo.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu